Skip to main content
Articles / XTB Darmowe akcje: Bonus o wartości do 30$!

XTB Darmowe akcje: Bonus o wartości do 30$!

Pedro Braz| Updated March 2nd, 2023
XTB Darmowa Akcja

[Aktualizacja: Ta promocja nie jest już dostępna. Przeglądaj inne bezpłatne akcje promocyjne!]

Podoba Ci się koncepcja darmowych akcji? A więc, z XTB możesz zgarnąć „Darmowe akcje na dobry start” całkowicie za darmo i przy niewielkim wysiłku. Wyjaśnimy, jak działa bonus XTB.

Zwyczajnie wejdź na konto XTB wykorzystując ten link referencyjny XTB i zgarnij darmowe akcje o wartości do 30$, spełniając kryteria kwalifikacyjne opisane poniżej.

Warunki otrzymania bonusu darmowe akcje XTB

💰 XTB Bonus Darmowe akcje o wartości do 30$
🤝🏿Warunki Załóż konto i wpłać dowolny depozyt (1€ wystarczy) i voilà!
🏆 XTB Link Link referencyjny

Inne promocje oferujące darmowe akcje

Brokerage Bonus Promocja Link
XTB Darmowe akcje: Bonus o wartości do 30$! 1 1 akcja warta do 100€ Link
Media kit: BUX Logos | BUX Newsroom 1 akcja warta do 200€ Link

Jak zdobyć darmowe akcje z XTB?

Poniżej znajdziesz przejrzystą instrukcję krok po kroku wyjaśniającą, jak ten bonus działa:

  1. Załóż konto na XTB: Wejdź na XTB i załóż darmowe konto, podając wszelkie niezbędne dane.
  2. Zasil konto: kiedy już założysz konto, wpłać depozyt (na dowolną kwotę!).
  3. Zgarnij darmowe akcje: twoje darmowe akcje o wartości do 30$ znajdą się na twoim koncie w przeciągu trzech dni.

Pamiętaj, że masz do 30 dni od daty zakończenia tej oferty na wpłacenie depozytu. Więc jeśli zarejestrujesz się 15 stycznia 2023 roku, a oferta kończy się 28 luty 2023 roku. Zasada ta ma zastosowanie, jeśli nie został przekroczony limit 10 000 nowych inwestorów, więc się pośpiesz!

Ile muszę czekać, zanim spieniężę moje darmowe akcje?

Możesz sprzedać swoje akcje od razu po ich otrzymaniu bez spełniania dodatkowych wymogów! To takie proste!

Do kiedy trwa ta promocja?

Ta specjalna oferta działa od 9 stycznia 2023 roku do 28 luty 2023 roku (lub do wyczerpania limitu 10 000 darmowych akcji we wszystkich krajach łącznie). Miej więc na uwadze, że promocja może skończyć się w każdym momencie. Warto więc zarejestrować się szybko!

Podsumowanie

Promocja XTB „Darmowe akcje na dobry start” jest świetnym sposobem na wejście w świat aplikacji do inwestowania. Założenie konta nic cię nie kosztuje, a dodatkowo jest to tania i dostępna platforma do przechowywania oszczędności i inwestowania. Promocja nie ma żadnych wymagań. Nie musisz nawet przeprowadzić żadnej transakcji czy inwestycji, aby się zakwalifikować. Wszystkie aktualne szczegóły będą jasno podane w aplikacji podczas zapisywania się lub wysłania linku referencyjnego.

W skrócie: załóż konto, wpłać depozyt (1€ wystarczy!) i zgarnij darmowe akcje!

Mamy nadzieję, że to rozwieje wszystkie twoje wątpliwości na temat bonusu XTB darmowe akcje. Daj nam znać, jakie akcje zostały Twoje! Masz więcej pytań? Napisz komentarz poniżej.

FAQ

Czym zajmuje się XTB?

To jedna z największych w Europie platform inwestycyjnych. Siedziba główna firmy znajduje się w Polsce, ale operuje w większości europejskich państw. Niemniej jednak wspomniana oferta dotyczy wyłącznie inwestorów z Czech, Francji, Niemiec, Włoch, Polski, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii i Rumunii.

Czy XTB jest dobre dla początkujących?

Ta platforma ma zgrabną aplikację z przejrzystym interfejsem, dzięki czemu jest dobrym wyborem dla mniej doświadczonych inwestorów. Masz też możliwość kupowania ułamków akcji i wielu wolnych od prowizji opcji (akcje i ETF), dzięki czemu możesz inwestować niewielkie kwoty.

Czy XTB jest regulowane?

Firma jest w pełni regulowana jako instytucja finansowa w Polsce i podlega pod nadzór Rady Polityki Pieniężnej. Poza tym jest zarejestrowana w każdym z krajów, w których operuje.

Czy XTB jest darmowe?

Aplikację można pobrać za darmo, tak samo za darmo można założyć konto. Handlowanie akcjami i ETF jest darmowe w niektórych krajach. Obowiązują inne opłaty (marże, koszty nocne, jeśli używasz dźwigni,…). 

Regulamin promocji

Pedro Braz
Co-Founder & Growth Manager

Pedro is passionate about finance, marketing, and technology. He is a growth manager at several online projects and a former digital marketer for a fintech company.

linkedin