Skip to main content
Articles / Dárek od XTB 2023: Akcie zdarma až v hodnotě 30 USD!

Dárek od XTB 2023: Akcie zdarma až v hodnotě 30 USD!

Pedro Braz| Updated March 2nd, 2023
XTB Akcii Zdarma

[Aktualizace: Tato akce již není k dispozici. Prozkoumejte další bezplatné akciové akce!]

Chtěli byste akcii úplně zdarma? Tak to máte štěstí, protože XTB zrovna pořádá kampaň “Akcie zdarma pro dobrý začátek”, kde můžete takovou akcii zdarma úplně jednoduše získat. V tomto  článku Vám vysvětlíme, co tento dárek od XTB obnáší a jak si ho můžete vyzvednout! 

Jednoduše si otevřete svůj účet u XTB pomocí tohoto odkazu a získáte akcii zdarma v hodnotě až 30 USD po splnění kritérií uvedených níže. 

Podmínky pro získání dárkové akcie zdarma od XTB

💰 XTB Dárek Akcie zdarma až v hodnotě 30 USD
🤝🏿 Podmínka Otevřete si účet, vložte libovolnou částku (stačí 1 EUR) a je to!
🏆 XTB Odkaz Odkaz
🌐 K dispozici v PL, CZ, DE, ES, FR, IT, RO, PT, s SK.

Další akcie zdarma

Makléřství Bonusová akce Odkaz
Dárek od XTB 2023: Akcie zdarma až v hodnotě 30 USD! 1 1 akcie až v hodnotě 100 EUR Odkaz
Media kit: BUX Logos | BUX Newsroom 1 akcie až v hodnotě 200 EUR Odkaz

Jak mohu získat akcii od XTB zdarma?

Zde máte jednoduchý návod, kde Vám krok za krokem vysvětlíme, jak na to:

  1. Otevřete si účet u XTB případně vytvoříte nový: Navštivte XTB a vytvořte si nový účet zadáním všech potřebných informací.
  2. Vložte nějaké peníze na svůj účet: jakmile si založíte účet, stačí provést vklad (libovolnou částku!).
  3. Vyzvedněte si svou akcii zdarma: Vaše akcie zdarma až v hodnotě 30 USD bude odkryta a připsána na Váš účet během následujících tří dnů.

Pamatujte, že na provedení vkladu máte až 30 dní od data ukončení této nabídky. Pokud se tedy zaregistrujete 15. ledna 2023 a nabídka končí 28. únor 2023. Tato nabídka platí pouze v případě, že není dosaženo limitu 10 000 nových investorů! Takže si pospěšte!

Za jak dlouho si budu moct nechat svou akcii zdarma vyplatit?

Svou akcii můžete prodat, jakmile ji obdržíte, bez splnění jakýchkoli dalších podmínek! Ano, tak jednoduše!

Kdy tato nabídka končí?

Tato speciální nabídka potrvá od 9. ledna 2023 do 28. únor 2023 (nebo do dosažení limitu 10 000 vydaných akcií zdarma ve všech zemích dohromady). Mějte prosím na paměti, že nabídka může kdykoli skončit. Nezapomeňte se tedy rychle přihlásit!

Shrnutí

Kampaň od XTB „Akcie zdarma pro dobrý začátek“ je skvělý způsob, jak se s aplikací pro obchodování s akciemi seznámit. Otevření účtu vás nic nestojí a navíc je to levná a dostupná platforma, kterou můžete použít pro spoření nebo investování. Nemusíte obchodovat ani investovat, abyste se mohli této propagační akce zúčastnit. Všechny nejnovější podrobnosti se dozvíte jakmile otevřete aplikaci nebo přepošlete odkaz.

Shrnutím: Otevřete svůj účet, proveďte vklad (stačí 1 EUR!) a vyzvedněte si svou akcii zdarma!

Doufáme, že jsme Vám na všechny Vaše otázky ohledně této dárkové akce od XTB dostatečně odpověděli. Nezapomeňte se pochlubit jakou akcii se Vám podařilo získat! Pokud máte ještě nějaké otázky, nebojte se nám napsat dolů do komentářů.

Často kladené otázky

Co vlastně XTB dělá?

Jsou jednou z největších evropských spořících a investičních platforem. Společnost sídlí v Polsku, ale působí ve většině evropských zemí. Nicméně nabídka uvedená v tomto článku je dostupná pouze pro investory z České republiky, Francie, Německa, Itálie, Polska, Portugalska, Slovenska, Španělska a Rumunska.

 Je XTB dobré pro začátečníky?

Platforma má opravdu elegantní aplikaci s přímočarým uživatelským rozhraním, což z ní činí slušnou volbu pro začínající investory. Můžete si také koupit zlomkové akcie a spoustu investičních možností bez provize (pouze v akciích a burzovně obchodovaných fondech – ETF), což se vyplatí, pokud chcete investovat malé částky.

Je XTB regulováno?

Společnost je plně regulována jako finanční instituce v Polsku pod dohledem polského úřadu. Kromě toho je registrována u místních finančních regulátorů v každé zemi, kde působí.

Je XTB zdarma?

Aplikace je ke stažení zdarma a založení účtu nic nestojí. Obchodování s akciemi a burzovně obchodovanými fondy (ETF) je v některých zemích zdarma. Platí některé vedlejší poplatky.

Pedro Braz
Co-Founder & Growth Manager

Pedro is passionate about finance, marketing, and technology. He is a growth manager at several online projects and a former digital marketer for a fintech company.

linkedin