Skip to main content

Lightyear Promo Code: sooduskood Eestis aastal 2024

Updated on May 3, 2024
Fact checked
Get 10 free trades
Promo Code
INVESTINGINTHEWEB
Copy

Asutatud 2020. aastal, on Lightyear suhteliselt uus veebimaakler, mis on tõmmanud ligi rahastust kõrge profiiliga ingelinvestoritelt, sealhulgas Richard Bransoni Virgin Groupilt. Pakkudes investoritele juurdepääsu varadele, mis hõlmavad USA, ELi ja Ühendkuningriigi aktsiaid, ETF-e ja rahaturufonde, püüab Lightyear pakkuda lihtsalt kasutatavat teenust konkurentsivõimelise tasustruktuuriga.

Kui olete investor mõnes Lightyear toetatavas riigis ja olete huvitatud Lightyear konto avamisest, järgige lihtsalt seda linki. Lightyear veebisaidil olles saate mobiilirakenduses registreeruda, deponeerida £/€50 ja sisestada järgmise sooduskoodi: INVESTINGINTHEWEB.

Lightyear konto loomine meie sooduskoodi kasutades ja vähemalt £/€50 deponeerimine tähendab, et saate 10 tasuta tehingut! Kehtivad T&C. Kapital on riski all.

Kas see tundub teile ahvatlev? Kas olete uudishimulik, et saada teada rohkem sellest, kuidas Lightyear sooduskoodi pakkumine töötab? Jätkake lugemist, et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas saate täna Lightyear 10 tasuta tehingut!

Lightyear Promo Code

💰 Registreerumisboonus 10 tasuta tehingut
🤝🏿 Tingimus Registreeruge ja deponeerige vähemalt €/£50
🔗 Soovituslink Lightyear
🏆 Sooduskood INVESTINGINTHEWEB
🌐 Saadaval Kõikides riikides, kus Lightyear tegutseb

Muud tasuta aktsiapakkumised

Kui olete huvitatud teistest platvormidest, mis pakuvad reklaamipakkumisi tasuta aktsiate ja osakute jaoks, siis siin on mõned maaklerid, mida võiksite kaaluda:

Maakler Promotsioon Tingimus
Trading 212 Kuni 100 £/€ väärtuses üks aktsia Vähemalt 10 £/€ sissemaksega
Interactive Brokers Kuni 1000 $ tasuta IBKR aktsiat Iga 100 $ sissemakse järel saate 1 $ väärtuses IBKR aktsiat

Lightyear sooduskoodi kasutamine

Lightyear sooduskoodi pakkumine on üsna lihtsasti kasutatav. Lihtsalt järgige meie samm-sammulist juhendit, kuidas saada kohe oma 10 tasuta tehingut:

 • Külastage Lightyear veebisaiti siin ja klõpsake ‘registreeru’.
 • Laadige alla Lightyear mobiilirakendus;
 • Registreeruge ettevõtte platvormil;
 • Deponeerige vähemalt €/£50;
 • Kui olete oma konto rahastanud, saate rakenduse ‘Promotions’ sektsioonis sisestada järgneva sooduskoodi: INVESTINGINTHEWEB;
 • Kasutage ära oma 10 tasuta tehingut.
Entering the Lightyear Promo Code

Lightyear tavaliselt nõuab kauplemistasusid investoritelt, kes kasutavad oma platvormi. Need hõlmavad 0,1%, kuni $1 maksimaalselt tellimuse kohta USA aktsiate puhul, £1 tellimuse kohta UK aktsiate puhul ja €1 tellimuse kohta EL aktsiate puhul. Seega, kasutades meie Lightyear sooduskoodi, võite vältida nende tasude maksmist oma esimesel 10 tehingul platvormil. Võivad kehtida muud tasud.

Lightyear Dashboard

Rohkem detaile Lightyear sooduskoodi pakkumise kohta leiate maakleri abilehelt.

Lightyear plussid ja miinused

Iga kord, kui registreerute veebimaakleri juures, loote finantssuhte teenusepakkujaga. On oluline kaaluda enne alustamist selle plusside ja miinuste üle. Lightyear’i puhul oleme välja toonud mõned plussid ja miinused, mida peaksite kaaluma.

Lightyear plussid

Mõned suurimad eelised Lightyear kasutamisel hõlmavad:

 • Juurdepääs laiale investeeringute valikule, sealhulgas üle 3000 USA aktsia, samuti UK aktsiad, EL aktsiad, ETFid ja rahaturufondid.
 • Lightyear võimaldab fraktsionaalset aktsiate kauplemist USA aktsiatel.
 • Tasuta mitmevaluutakonto.
 • Investorid võivad teenida intressi investeerimata rahalt: 4,5% määr GBP, 3,25% EUR ja 4,5% USD eest (seisuga jaanuar 2024).
 • ETFidesse investeerimine on vaba Lightyear täitmistasudest ja konkurentsivõimeliste kauplemistasudega individuaalaktsiate puhul (võivad kehtida muud tasud).
 • Puuduvad tegevusetuse, hoidmise või väljavõtmise tasud.
 • Läbipaistev lisatasude struktuur, sealhulgas 0,35% FX konversioonitasu ja 0,50% kiire kaardisissemakse tasu pärast tasuta limiidi saavutamist.
 • Lihtsalt kasutatav mobiilirakendus ja uuenduslik mobiilne kauplemisplatvorm.
 • Lightyear Financial Ltd on määratud esindaja RiskSave Technologies Ltd UK-s, mis on autoriseeritud ja reguleeritud Finantsjärelevalve Ameti (FCA) poolt
 • Reguleeritud ja järelevalve all EL-s EFSA poolt.
 • Kõrgelt hinnatud Trustpilotis, keskmise hinnanguga 4,8 5-st

Lightyear miinused

Kuigi on palju põhjuseid kaaluda Lightyear’iga liitumist, on ka mõned puudused. Kõige tähtsamad kaalumiseks on:

 • Praegu ei paku Lightyear mõningaid instrumente, nagu optsioonid, võlakirjad, kaubad või futuurid.

Kokkuvõte

Lightyear sooduskoodi pakkumine, mis annab teile 10 tasuta tehingut, on suurepärane viis tutvumiseks aktsiatega kauplemise rakendusega. Võiksite kaaluda ka teiste ülalmainitud tasuta aktsiapakkumistega liitumist.

Olete valmis liituma Lightyear’iga? See on lihtne! Kõik, mida peate tegema, on külastada Lightyear veebisaiti siin ja registreeruda ettevõttega läbi maakleri mobiilirakenduse. Pärast seda peate deponeerima €/£50 ja seejärel sisestama rakenduses soovituskoodi “INVESTINGINTHEWEB“. Kui olete need sammud järginud, saate nautida oma 10 tasuta tehingut!

Vastutusest lahtiütlemine: Kapital on riskiga. Investeerimisteenuste pakkuja on Lightyear Financial Ltd Ühendkuningriigis ja Lightyear Europe AS ELis. Kehtivad tingimused: lightyear.com/terms. Vajadusel otsige kvalifitseeritud nõu.

Share this article
On this page
Share this article
About the author
Pedro Braz
Co-Founder & Growth Manager

Pedro is passionate about finance, marketing, and technology. He is a growth manager at several online projects and a former digital marketer for a fintech company.

Don't miss these