Skip to main content
Articles / XTB Akcia zadarmo (2023): Bonus v hodnote až do 30 €!

XTB Akcia zadarmo (2023): Bonus v hodnote až do 30 €!

Pedro Braz| Updated March 2nd, 2023
akcia zdarma od xtb

[Aktualizácia: Táto akcia už nie je k dispozícii. Preskúmajte ďalšie bezplatné akciové akcie!]

Páči sa Vám myšlienka získať akciu zadarmo? S bonusom “Akcia zdarma pre dobrý začiatok” si ju môžete bez námahy zaobstarať. Vysvetlíme Vám, ako tento bonus funguje. 

Stačí si otvoriť účet XTB pomocou tohto odkazu XTB.

Po splnení kvalifikačných kritérií, ktoré sú nižšie vysvetlené získate akcie v hodnote až do 30 €.

XTB podmienky bezplatného bonusu za akcie

💰 XTB Bonus Akcia zadarmo až do 30 €
🤝🏿 Podmienky Otvorte si účet, vložte ľubovoľnú sumu (aspoň 1 €), a máte akciu!
🏆 XTB Link Link
🌐 Dostupné jazyky PL, CZ, DE, ES, FR, IT, RO, PT a SK.

Ďalšie zľavy na akcie

Brokerage Bonusová zľava Link
XTB Akcia zadarmo (2023): Bonus v hodnote až do 30 €! 1 1 akcia až do výšky 100 € Link
Media kit: BUX Logos | BUX Newsroom 1 akcia až do výšky 200 € Link

Ako získať akciu zadarmo s XTB?

Tu je jednoduchý sprievodca krok za krokom, ktorý vysvetľuje ako tento bonus funguje:

  1. Otvorte si účet XTB? Navštívte stránku XTB a vytvorte si nový účet zadaním všetkých požadovaných informácií. 
  2. Vložte si na účet: Po zriadení účtu jednoducho vykonajte vklad (v ľubovoľnej výške).
  3. Získajte svoje akcie zadarmo: Vaše bezplatné akcie v hodnote až do až do 30 nabehnú na Váš účet v priebehu nasledujúcich troch dní. 

Nezabudnite, že na uskutočnenie vkladu máte až 30 dní od dátumu ukončenia tejto ponuky. Ak sa zaregistrujete 15. januára 2023 a ponuka sa končí 28. únor 2023. To platí len v prípade, že nedosiahnete limit 10 000 nových investorov, ktorí sa pridajú! Takže poďte do toho!

Za ako dlho si môžem nechať vyplatiť svoje akcie získané zadarmo? 

Svoje akcie môžete predať hneď po ich obdržaní bez splnenia akýchkoľvek ďalších podmienok! Je to jednoduché!

Kedy končí táto zľavnená ponuka? 

Táto špeciálna ponuka bude trvať od 9. januára 2023 do 28. únor 2023 (alebo do vyčerpania limitu 10 000 bezplatných akcií vo všetkých kombinovaných krajinách). Nezabudnite, že ponuka sa môže kedykoľvek skončiť, preto sa oplatí registrovať rýchlo!

Spodný riadok

Bonus XTB “Akcia zadarmo pre dobrý začiatok” je skvelý spôsob, ako sa zoznámiť s aplikáciou na obchodovanie s akciami. Otvorenie účtu Vás nič nestojí a navyše je to lacná a dostupná platforma na sporenie alebo investovanie. Pri tejto registračnej akcii neexistujú žiadne pravidlá. Nemusíte uskutočniť žiadne obchody alebo investície v rámci kvalifikácie. Všetky najnovšie podrobnosti vám budú jasné v aplikácii hneď, keď sa pripojíte alebo pošlete odporúčací odkaz.  

Zhrnutie: otvorte si účet, vykonajte vklad (stačí len 1 €!) a získajte svoj podiel zadarmo! 

Dúfame, že sme Vám týmto odpovedali na všetky Vaše otázky týkajúce sa bonusu za akcie zadarmo od XTB. Dajte nám vedieť, akú akciu ste získali vy! Potrebujete ešte pomoc? Vyjadrite sa nižšie!

FAQs

Čomu sa spoločnosť XTB venuje?

Sú jednou z najväčších európskych platforiem pre sporenie a investovanie. Spoločnosť má sídlo v Poľsku, ale pôsobí vo väčšine európskych krajín. Napriek tomu sa ponuka uvedená v tomto článku vzťahuje len na investorov zo Slovenskej republiky, Českej republiky, Francúzska, Nemecka, Talianska, Poľska, Portugalska, Španielska a Rumunska. 

Je XTB vhodná aj pre začiatočníkov?

Platforma má naozaj elegantnú aplikáciu s jednoduchým používateľským rozhraním, vďaka čomu je výbornou možnosťou pre začínajúcich investorov. Môžete tiež nakupovať podielové akcie a veľa možností investovania bez poplatkov (len do akcií a ETF) – čo z nej robí dobrú hodnotu, ak chcete investovať nízke sumy.

Je XTB regulovaná?

Spoločnosť je plne regulovaná ako finančná inštitúcia v Poľsku pod dohľadom poľského úradu pre finančný dohľad. Okrem toho je registrovaná u miestnych finančných regulačných orgánov v každej krajine, kde pôsobí.

Je XTB bezplatná?

Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo a otvorenie účtu Vás nestojí nič. Obchodovanie s akciami a ETF je v niektorých krajinách bezplatné. Uplatňujú sa iné poplatky (spreads, náklady na jednodňové obchodovanie a pod.).

Pedro Braz
Co-Founder & Growth Manager

Pedro is passionate about finance, marketing, and technology. He is a growth manager at several online projects and a former digital marketer for a fintech company.

linkedin